O firmieFirma Handlowo Usługowa TERBUD z siedzibą w Kaliszu ul. Przybrzeżna 32-38 istnieje od roku 1991, jest firmą prywatną w oparciu o Wpis Do Ewidencji Działalności Gospodarczej WIG-6200/91 z dnia 16 kwietnia 1991 r.

Założycielem i właścicielem od początku istnienia jest Paweł Haładyn.

Od momentu rozpoczęcia działalności firma nosiła nazwę Zakład Robót Specjalistycznych TERBUD i wykonywała tylko usługi budowlane, w roku 2003 rozszerzyła działalność o handel materiałami budowlanymi zmieniając nazwę na: F.H.U. TERBUD


Zakres działalności:

Firma świadczy usługi w zakresie robót budowlanych na terenie Kalisza, okolic, jak i również na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Budowaliśmy już miedzy innymi w krajach skandynawskich i u niemieckich sąsiadów.

Prowadzimy również działalność handlową (sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych).

Współpracujemy z inwestorami prywatnymi, spółkami, jak również przy zamówieniach publicznych.

Od momntu powstania firmy wykonaliśmy już wiele robót inwestycyjnych, remontowych, prac związanych z przebudowami i dobudowami, jednak większość prac, to budowy od podstaw.

Filarem firmy jest nasza kadra, która obecnie wynosi kilkadziesiąt osób o różnych kwalifikacjach z wieloletnim doświadczeniem.

Dysponujemy bazą techniczno-transportową pozwalającą na sprawną realizacje aktualnych robót.

W skład danej bazy wchodzą: samochody ciężarowe HDS, dostawcze, samowyładowcze, rusztowania, koparko-ładowarki, podpory stropowe, elektronarzędzia, wyciągarki budowlane i wiele innych.

Ponadto, przy realizacji projektów budownalych, dzięki prowadzonej przez nas sprzedaży materiałów budowlanych, zapewniamy ciągłość dostępu materiałów.